/, Individualūs gaminiai, Vidaus durys/Medinės vidaus durys GRANDUS

Medinės vidaus durys GRANDUS

VENEKS specializacija yra nestandartinių interjero sprendimų įgyvendinimas, o šio gamintojo vidaus durų dizainas kuriamas pagal kiekvieno užsakovo individualius poreikius. Galite rinktis ne tik durų išmatavimus ir tipą, pvz. rėmines–įsprūdines ar lygias skydines, vienvėres ar dvivėres duris – įmanoma bet koks Jums reikalingas estetinis sprendimas, durų forma, spalva ir tekstūra, įvairios medinės, metalo, stiklo ar odos detalės bei priedai.

GAMINTOJO PUSLAPIS

Aprašymas

Medinių vidaus durų GRANDUS technologinė linija skirta vertinantiems aukščiausią kokybę ir natūralias medžiagas. Tai  tvirtos, ilgaamžės, laiko patikrinto stiliaus, tačiau modernios konstrukcijos rėminės konstrukcijos durys, kurių varčios karkasas gaminamas iš kombinuoto minkštos ir kietos medienos masyvo, o briaunos papildomai kaustomos kietmedžiu. Į karkasą raštų ir ornamentų vietose taip pat dedami kietmedžio masyvo intarpai.

Unikalų savitumą durims suteiks specialiai Jums sukurti medinių detalių, stiklajuosčių bei durų apvadų raštai ar ornamentai. Vietoj viršutinio apvado estetiniais sumetimais galima pasirinkti natūralaus medžio karnizus. Durų varčios užpildo vietoje gali būti montuojamas vientisas arba reikiamų proporcijų langeliais padalintas stiklas, kurio tipą, skaidrumą ir atspalvį pasirinksite pagal savo skonį bei poreikius.

Apie gamintoją

Sukaupta patirtis ir moderni gamybinė bazė leidžia VENEKS įgyvendinti praktiškai bet kokį nestandartinį vidaus durų ir interjero elementų sprendimą. Sąlyginai siaura specializacija lemia gamybos patikimumą, o naudojamos pažangioss technologijas padeda realizuoti sudėtingiausias interjero idėjas, garantuojant galutinio rezultato kokybę.

Kompanijos paslaugos apima visus produktų kūrimo, gamybos ir aptarnavimo etapus – pradedant dizaino darbais, baigiant pilnu gaminio sumontavimu jo eksploatacijos vietoje ir garantiniu bei pogarantiniu aptarnavimu  Visiems savo produktams gamintojas suteikia penkių metų garantiją.

Teiraukitės apie produktą

 

Noriu gauti naujienlaiškius

Kitus būdus susisiekti rasite čia: Kontaktai

Left Menu Icon
GAMINTOJAI | PRODUKTAI
Right Menu Icon