Išskleidžiami stalai

Itin funkcionaliūs, taupantys erdvę ir tuo pačiu sutalpinantys daug svečių – būtent tokie yra OZZIO Italia išskleidžiami stalai. Ši dizaino linija buvo įvertinta netgi Red Dot Design Award prizu . Tai prestižinis tarptautinis apdovanojimas, suteikiamas už inovatyvius dizaino sprendimus. Išskleidžiamų OZZIO Italia stalų veikimo principas unikalus, nes jie išplečiami visomis kryptimis. Išskleidus stalą, maksimaliai padidėja ir jo paviršiaus plotas, ir perimetras, todėl gerokai išauga vietų prie stalo skaičius.

Kurdamas svetainės bei valgomojo baldus, gamintojas siekia patenkinti gyvenančiųjų tiek nedideliuose butuose, tiek erdviuose namuose poreikius. OZZIO Italia tikslas – pasiūlyti ne paprastus daiktus, o savitą gyvenimo būdą. Tokia filosofija reikalauja kurti produktus, sujungiančius funkcionalumą, logiką bei estetiką, todėl bendrovė ypatingą dėmesį skiria savo baldų dizainui, inžineriniams sprendimams ir gamybos technologijai.

GAMINTOJO PUSLAPIS

Unikalus dizainas: į visas puses išskleidžiamas stalviršis

Transformuojami stalai pasižymi unikalia mechanizmo konstrukcija, kuri padeda labai lengvai ir greitai išskleisti stalviršį visomis kryptimis. Transformavus stalviršį iki maksimalių 200x100x254 cm matmenų, prie stalo gali susėsti net 14 žmonių.

  • Stalviršiai gaminami iš natūralios rinktinės medienos arba patvarių aukštos kokybės plokščių.
  • Galimos net 8 skirtingų ąžuolo rūšių stalviršių apdailos.
  • Naudojamos specialios aukštos kokybės dangos, saugančios nuo įbrėžimų, todėl lakuoti stalų paviršiai ilgiau tarnauja.
  • Gaminami ne tik natūralios, tačiau ir dažytos medienos stalviršiai.
  • Stalams galima rinktis skirtingo dizaino ir skirtingų spalvų bei dangų kojas.

OZZIO Italia baldų gamyboje dažniausiai naudojamos tradicinės, laiko patikrintos žaliavos – mediena, stiklas, metalas, akmuo – tačiau formuojant paviršius nevengiama netgi tokių medžiagų, kaip keramika ar specialus betonas.

Kompanijos specialistai nuolat ieško sprendimų, kaip palengvinti klientų buitį. Pavyzdžiui, gaminant stiklinius paviršius, pasitelkiamos technologijos, dėl kurių ant stalo ar kito baldo paviršiaus nelieka pirštų atspaudų.

Teiraukitės apie produktą

 

Noriu gauti naujienlaiškius

Kitus būdus susisiekti rasite čia: Kontaktai

Left Menu Icon
GAMINTOJAI | PRODUKTAI
Right Menu Icon