/, Individualūs gaminiai, Vidaus durys/Dažytos vidaus durys ALBA

Dažytos vidaus durys ALBA

VENEKS specializacija yra nestandartinių interjero sprendimų įgyvendinimas, o šio gamintojo vidaus durų dizainas kuriamas pagal kiekvieno užsakovo individualius poreikius. Galite rinktis ne tik durų išmatavimus ir tipą, pvz. rėmines–įsprūdines ar lygias skydines, vienvėres ar dvivėres duris – įmanoma bet koks Jums reikalingas estetinis sprendimas, durų forma, spalva ir tekstūra, įvairios medinės, metalo, stiklo ar odos detalės bei priedai.

GAMINTOJO PUSLAPIS

Vidaus durų ALBA gamybos technologija ir galimybės

Dažytų vidaus durų ALBA technologinė linija vertinama dėl labai plačių dizaino, reljefinių ornamentų ir raštų bei spalvinės integracijos galimybių. Tai skydinės konstrukcijos durys, kurių varčios karkasas gaminamas iš kombinuoto medienos masyvo, o užpildui naudojama ypatingai tvirta didelio tankio medienos plaušo plokštė.Šios konstrukcijos durys taip pat pasižymi nepralaidumu garsui, ypač tvirta konstrukcija bei atsparumu aplinkos poveikiams.

Durų varčios, stiklajuosčių bei durų apvadų dizaino sprendimai yra iš esmės neriboti, nes ši konstrukcija leidžia gamybos metu suformuoti ypač sudėtingus raštus bei ornamentus. Klasikiniame interjere vietoj viršutinio durų staktos apvado estetiniais sumetimais galima pasirinkti iš didelio tankio medienos plaušo plokštės arba kietmedžio pagamintus karnizus, o minimalistiniame interjere puikiai derės modernios beapvadinės staktos, kurios montuojamos sienos plokštumoje. Durų varčiia gali būti lygi arba su užpildu, taip pat užpildo vietoje gali būti montuojamas vientisas arba reikiamų proporcijų langeliais padalintas stiklas, kurio tipą, skaidrumą ir atspalvį pasirinksite pagal savo skonį bei poreikius.

Apie gamintoją

Sukaupta patirtis ir moderni gamybinė bazė leidžia VENEKS įgyvendinti praktiškai bet kokį nestandartinį vidaus durų ir interjero elementų sprendimą. Sąlyginai siaura specializacija lemia gamybos patikimumą, o naudojamos pažangioss technologijas padeda realizuoti sudėtingiausias interjero idėjas, garantuojant galutinio rezultato kokybę.

Kompanijos paslaugos apima visus produktų kūrimo, gamybos ir aptarnavimo etapus – pradedant dizaino darbais, baigiant pilnu gaminio sumontavimu jo eksploatacijos vietoje ir garantiniu bei pogarantiniu aptarnavimu  Visiems savo produktams gamintojas suteikia penkių metų garantiją.

Teiraukitės apie produktą

 

Noriu gauti naujienlaiškius

Kitus būdus susisiekti rasite čia: Kontaktai

Left Menu Icon
GAMINTOJAI | PRODUKTAI
Right Menu Icon