Loading...
//VENEKS – Vidaus durys, Interjero detalės
VENEKS – Vidaus durys, Interjero detalės

Vidaus durys ir interjero apdailos detalės

VENEKS specializacija – nestandartinės vidaus durys ir medinės interjero apdailos sprendimai. Gamintojas realizuoja sudėtingus nestandartinių interjero detalių projektus nuo projektinių eskizų iki sumontavimo ir garantinio bei pogarantinio aptarnavimo.

VENEKS vidaus durys: dizainas ir technologija

KATALOGAS
Gaukite vaizdinę ir techninę informaciją apie nestandartinius gaminius interjerui

VENEKS vidaus durų ir apdailos detalių dizainas kuriamas pagal kiekvieno užsakovo individualius poreikius. Sukaupta patirtis ir moderni gamybinė bazė lemia gamybos patikimumą, o naudojamos pažangioss technologijas padeda realizuoti sudėtingiausias interjero idėjas, garantuojant galutinio rezultato kokybę.

VENEKS kuria arba pagal užsakovo dizaino eskizą ar pateiktus brėžinius įgyvendina išskirtines durų dizaino idėjas. Įmanomų estetinių bei funkcinių sprendimų galimybės yra labai plačios, jūs galite rinktis:

 • Tipą. Durys gali būti įsprūdinės ir lygios, įstiklintos ir be stiklo, paprastos ir dvivėrės, varstomos ir stumdomos, varčios – su užlaida ir be jos, staktos – su apvadais ir beapvadinės.
 • Dydį. Vienos varčios išmatavimai gali siekti 1,2 metro plotį ir 2,8 metrų aukštį, o dvivėrės durys su viršduriu – net 2,4 metro plotį ir 5,6 m. aukštį.
 • Formą. Galima pagaminti stačiakampes, netaisyklingos formos ir netgi apvalias arba ovalios formos duris.
 • Dizainą. Durys gali būti lygios, klaisikinio stiliaus arba dekoruotos bet kokiais reljefiniais raštais, ornamentais, taip pat galima naudoti stiklo, metalo, odos ar kitų medžiagų intarpus bei apdailos detales.
 • Paviršių. Rinkitės lygią ar natūralią medžio tekstūrą, dažytą ar lakuotą dangą, pageidaujamą medienos rūšį, spalvą ir paviršiaus blizgumą.
 • Furnitūrą. Siūlomos įvairių tipų ir stilių durų rankenos, vyriai bei kitos detalės.

Jei siekiate išlaikyti interjero stiliaus vientisumą, VENEKS gali Jums pasiūlyti visą produktų gamą:

 • Durų apvadus ir prie jų puikiai derančias grindjuostes;
 • Apdailinius skydus sienoms bei luboms, taip pat metalinėms ir ugniai atsparioms durims;
 • Palanges, laiptų turėklus ir įvairias interjero apdailos detales bei dekoro elementus;
 • Bendrą interjero stilių atitinkančius virtuvės baldų ir durų sieninėms spintoms fasadus;
 • Rėmines ir skydines patalpų pertvaras.

Gamintojas realizuoja sudėtingus nestandartinių interjero detalių projektus nuo projektinių eskizų iki sumontavimo ir garantinio bei pogarantinio aptarnavimo.

 • Konstrukcinės medžiagos parenkamos atsižvelgiant į gaminių dizainą – naudojama natūrali mediena arba didelio tankio medienos plaušo plokštė, kuri dengiama dažais arba plonu medienos sluoksniu;
 • Įmanomi bet kokie apdailos detalių išmatavimai, profiliai, paviršiaus raštai ir ornamentai;
 • Derinant apdailos detales prie išskirtinės aplinkos, jos gali būti papildytos metalo, stiklo ar odos intarpais bei priedais;
 • Esant reikalui, paruošti gaminiai poliruojami ir/arba dirbtinai sendinami – tokiu būdu galima juos priderinti prie bet kokio kuriamo arba jau suformuoto interjero.

Visi kūrybos ir gamybos sprendimai – iš tų pačių rankų

Kompanijos paslaugos apima visus vidaus durų ir individualių interjero elementų kūrimo, gamybos bei aptarnavimo etapus – pradedant dizaino darbais, baigiant pilnu gaminio sumontavimu jo eksploatacijos vietoje ir garantiniu bei pogarantiniu aptarnavimu  Visiems savo produktams gamintojas suteikia penkių metų garantiją.

VENEKS Vidaus durys, Interjero apdailos detalės

VENEKS vidaus durys ir interjero apdailos detalės kuriamos ir gaminamos individualiai – pirmiausia su klientu aptariama produkto idėja, paruošiami dizaino eskizai, brėžiniai ir vizualizacijos, parenkama tinkamiausia konstrukcija ir medžiagos – ir tik tuomet ruošiami gamybiniai brėžiniai. Gamintojas yra pajėgus realizuoti bet kokio sudėtingumo vidaus durų ir interjero detalių projektus, padėsiančius išlaikyti vientisą aplinkos stilių.

Left Menu Icon
GAMINTOJAI | PRODUKTAI
Right Menu Icon