Loading...
//OZZIO Italia – Stalai, Kėdės. Krėslai, Indaujos
OZZIO Italia – Stalai, Kėdės. Krėslai, Indaujos

Stalai, kėdės, krėslai ir indaujos svetainei bei valgomajam

OZZIO Italia yra žinomas baldų gamintojas, garsėjantis transformuojamais svetainės ir valgomojo stalais bei kitais puikaus dizaino baldais. Asortimento branduolį sudaro transformuojami ir išskleidžiami stalai, kurie už dizaino unikalumą ir inžinerinius sprendimus buvo apdovanoti prestižiniu Red Dot Design Award prizu.

OZZIO baldai parodoje “Salone Del Mobile 2017”

KATALOGAS
Gaukite visą vaizdinę ir techninę informaciją apie Jus dominančius baldus

Kompanijos produktų gama apima ne tik stalus bei kėdes – OZZIO Italia siūlo indaujas ir komodas, transformuojamas sekcijas bei lentynas Jūsų svetainei ar valgomajam. Taip pat galite rinktis prie kitų baldų derančias detales – veidrodžius, TV laikiklius – kurios papildys Jūsų interjerą ir padės sukurti darnią namų aplinką.

Kompanija įkurta šešiasdešimtųjų pradžioje, kai Italijoje pradėjo klestėti dizaineriai ir kūrėsi daug naujų baldų gamintojų. Tačiau OZZIO Italia tikslas buvo pasiūlyti ne paprastus daiktus, o savitą gyvenimo būdą. Tokia filosofija reikalavo kurti produktus, sujungiančius funkcionalumą, logiką bei estetiką, todėl nuo pat įkūrimo bendrovė ypatingą dėmesį skyrė savo baldų dizainui, inžineriniams sprendimams ir gamybos technologijai.

Nuosekliai dirbdama, bendrovė tapo užtikrinta savo srities lydere, o jos ypač aukštos kokybės baldus galima įsigyti visame pasaulyje. Prisitaikiusi prie šiuolaikiško žmogaus gyvenimo būdo, tempo bei poreikių, OZZIO Italia korporacija toliau sėkmingai vykdo savo misiją ž kuria ir gamina modernius, lengvai transformuojamus svetainės bei valgomojo baldus žmonėms, kurie siekia taupyti namų erdvę, tačiau nori savęs nevaržyti ir jaustis komfortiškai.

Išskleidžiamas stalas THOR
Išskleidžiamas stalas-konsolė GOLIA
Transformuojamas stalas TAVOLINO

Baldai, kurie prisitaiko prie Jūsų poreikių

Ar visuomet reikia kelių skirtingų baldų, kai gali užtekti tik vieno? Transformuojami baldai ypatingi tuo, jog puikiai taupo erdvę, tačiau lengvai pakeičia dydį ar netgi paskirtį. Mažas staliukas, laikomas šalia sofos, greitai pavirsta valgomojo stalu, prie kurio gali tilpti kelios ar net keliolika kėdžių Jūsų svečiams.

Išskleidžiamas stalas FIL8
Keičiamo aukščio staliukai
Transformuojama sekcija SMART LIVING
Stalai, kėdės, krėslai ir indaujos svetainei bei valgomajam

Visai nesvarbu, ar gyvenate erdviame užmiesčio name, ar nedideliame bute – jeigu vertinate originalų itališką baldų dizainą ir aukščiausią kokybę, OZZIO Italia tikrai turi ką Jums pasiūlyti. Pasirinkę šios kompanijos baldus savo svetainei ar valgomajam, sukursite harmoningas ir vientisas erdves, o Jūsų interjeras taps tikru modernaus dizaino kūriniu.

OZZIO Italia baldų gamyboje dažniausiai naudojamos tradicinės, laiko patikrintos žaliavos – mediena, stiklas, metalas, akmuo – tačiau formuojant paviršius nevengiama netgi tokių medžiagų, kaip keramika ar specialus betonas. Kompanijos specialistai nuolat ieško sprendimų, kaip palengvinti klientų buitį. Pavyzdžiui, gaminant stiklinius paviršius, pasitelkiamos technologijos, dėl kurių ant stalo ar kito baldo paviršiaus nelieka pirštų atspaudų.

Left Menu Icon
GAMINTOJAI | PRODUKTAI
Right Menu Icon