Loading...
//FELIS – Miegamojo lovos, Sofos, Foteliai
FELIS – Miegamojo lovos, Sofos, Foteliai

Minkštieji miegamojo ir svetainės baldai

Kompanijos FELIS produktų branduolį sudaro minkštieji baldai svetainei ir miegamajam. Gamintojas tvirtai puoselėja savo vertybes ir klientams jau daugiau nei 25 metus siūlo tik aukščiausios kokybės baldus – miegamojo lovas, svetainės sofas ir fotelius, minkštus pufus. Bendrovės raktas į sėkmę – itališkas dizainas, modernios baldų gamybos technologijos ir išskirtiniai, ypač aukštos kokybės baldų audiniai ir mechanizmai.

FELIS svetainės sofos

KATALOGAS
Gaukite visą vaizdinę ir techninę informaciją apie Jus dominančius baldus

Minkštųjų baldų gamyba reikalauja didelio tikslumo ir precizikos, todėl FELIS gamybos linija nuolat modernizuojama, siekiant išlaikyti lyderio pozicijas ir naudoti pažangiausias minkštųjų baldų technologijas. Kompanija stengiasi dirbti efektyviai, tačiau nedaro jokių kompromisų produktų kokybei. Kiekvienas klientas gali būti tikras, kad naujoji lova ar sofa patikimai tarnaus daug metų ir ilgai atrodys taip, lyg būtų ką tik atvežta iš gamyklos Italijoje.

Minkštųjų baldų audiniai

Miegamojo lovų mechanizmai

Sofų-lovų mechanizmai

Komforto ir itališko stiliaus dermė

FELIS – tai minkštuose balduose įkūnyta komforto ir itališko stiliaus dermė. Kompaniją galima užtikrintai vadinti viena geriausių miegamojo ir minkštųjų svetainės baldų gamintojų visame pasaulyje. Visos šios kompanijos miegamojo lovos, sofos-lovos, svetainės sofos ir foteliai sukurti bei pagaminti Italijoje, laikantis aukščiausių kokybės standartų.

FELIS miegamojo lovų, sofų-lovų, svetainės sofų, fotelių ir minkštų pufų asortimentas labai platus, o kiekvienas baldas komplektuojamas individualiai. Kompanija siekia lanksčiai prisitaikyti prie klientų poreikių, todėl minkštųjų baldų konstrukcinių elementų, apmušalų ir kitų medžiagų pasirinkimas yra beveik neribotas – kompanijos baldus galima priderinti prie kiekvieno kuriamo arba jau suformuoto interjero.

Left Menu Icon
GAMINTOJAI | PRODUKTAI
Right Menu Icon