Loading...
//CLEI – Transformuojami moduliniai baldai
CLEI – Transformuojami moduliniai baldai

Transformuojamos daugiafunkcės modulinių baldų sistemos

CLEI daugiafunkciai transformuojami baldai neatrodo įprastai ir juos apibūdinti keliais žodžiais būtų nelengva. Kompanija apskritai nesiūlo mums įprastų baldų – bendrovė kuria, patentuoja ir gamina transformuojamas modulines interjero sistemas. CLEI gali sukurti iš sienos išlankstomą stalą, o toje pačioje sistemoje integruoti ir dvigulę arba dviaukštę lovą. Sunku suvokti, nepamačius savo akimis? Būtent tai ir yra pagrindinis CLEI baldų išskirtinumas.

Baldų inovacijų lyderis CLEI

KATALOGAS
Gaukite visą vaizdinę ir techninę informaciją apie Jus dominančius baldus

Kompanija CLEI buvo viena pirmųjų, dar 1963 metais nusprendusių išplėsti žmonių suvokimą apie interjerą ir ėmusių kurti daugiafunkcius baldus. Kaip nutinka daugeliui inovatorių, ją tuoj pat ėmė kopijuoti kitos kompanijos. Tačiau CLEI iki šiol užtikrintai lenkia konkurentus, nes visuomet investuoja į dizaino inovacijas bei mokslinius tyrimus.

Bendrovę atspindi ne tik išskirtiniai produktai, o ir jos darbuotojai, kuriuos jungia bendros vertybės – iniciatyvumas, ieškojimo žavesys ir kūrybingumas. Atrasdami naujus inžinerinius sprendimus, kurdami ir gamindami transformuojamų baldų sistemas, jie dirba labai sunkiai bei sąžiningai – ir gali pagrįstai tuo didžiuotis, nes pasiekia geriausių rezultatų.

Baldų sistema jaunimui

Multifunkcinė sekcija

Baldų sistema svetainei

Unikalūs patentuoti erdvės formavimo sprendimai

CLEI moka sukurti tai, ko reikia reikliems klientams – funkcionalius bei patikimus interjero formavimo sprendimus. Kaip gimsta unikalus CLEI transformuojamų baldų dizainas? Viskas prasideda nuo koncepcijos ir prototipo sukūrimo, o baigiasi naujo produkto patentavimu – visi šios bendrovės produktai yra patentuoti.

Spintoje paslepiama lova

Vaikų kambario sistema

Transformuojama sofa

Transformuojami daugiafunkciniai baldai

Prieš pradedant gamybą ir prekybą, CLEI produktai yra testuojami ir išmėginami ekstremaliomis sąlygomis. Tai vienintelis būdas, užtikrinantis, jog daug judančių dalių turinčios sistemos yra visiškai tvirtos ir saugios. Atlikusi bandymus kompanija garantuoja, jog baldai, kurie bus intensyviai naudojami, tūkstančius kartų uždaromi ir atidaromi, daugybę metų išliks tokie pat saugūs ir patikimi kaip pačią pirmą dieną, kai juos įsigijote.

Kompanijos gaminiai leidžia eksperimentuoti ir derinti skirtingus baldų modulius bei elementus, kurti įvairius jų derinius ir kompozicijas. Pasirinkę daugiafunkcius CLEI baldus, stilingą svetainę nesunkiai paversite patogiu miegamuoju, kurį vėliau galėsite transformuoti ir į funkcionalų darbo kambarį. Esant poreikiui, interjerą naujais turimų baldų elementais, derančiais tarpusavyje, galima papildyti ir vėliau.

Left Menu Icon
GAMINTOJAI | PRODUKTAI
Right Menu Icon