Loading...
//AROMAS del Campo – Interjero šviestuvai
AROMAS del Campo – Interjero šviestuvai

Interjero šviestuvai ir išskirtinės apšvietimo sistemos

AROMAS del Campo šviestuvai kuriami žmonėms, kurie turi išlavintą skonį ir ieško ne vien paprastų funkcionalių daiktų, bet ir gyvenimo stilių reprezentuojančių interjero elementų. Kompanijos atstovai kasmet dalyvauja daugelyje tarptautinių dizaino parodų, kuriose pristato savo kolekcijas ir naujoves. Tai leidžia pasisemti naujų  idėjų ir pradžiuginti vis išrankesnius klientus.

AROMAS šviestuvai parodoje “Tendence Frankfurt”

KATALOGAS
Gaukite vaizdinę ir techninę informaciją apie Jus dominančius šviestuvus

AROMAS del Campo kompanijos, įsikūrusios Ispanijoje, Valensijos regijone, vardas žinomas jau nuo 1986-ųjų. Pirmieji įmonės gaminami šviestuvai buvo nedidelės lemputės, pripildytos džiovintomis gėlėmis, taip pat aromatiniai produktai – būtent tai inspiravo kompanijos vardą.

Šiandien įmonė specializuojasi kurdama apšvietimo sistemas ir pristato plataus spektro produkciją – nuo nedidelių stalinių iki masyvių pakabinamų šviestuvų. AROMAS del Campo produktų stilistika artima avangardui, daugelio jų dizainą galima pavadinti intensyviu ir kiek provokuojančiu.

Šviestuvai – tarsi meno kūriniai

AROMAS del Campo produktai patrauklūs tuo, kad visi jie yra tarsi meno kūriniai – netradiciniais gaubtais, netipinių spalvų ir formų. Jei įprasti šviestuvai tarnauja tik patalpoms apšviesti, tai AROMAS del Campo gaminiai pretenduoja tapti svarbiomis interjero detalėmis ir centriniais dėmesio traukos objektais Jūsų namuose.

Pakabinami ir pastatomi šviestuvai interjerui

Kompanija kardinaliai keičia požiūrį į namų apšvietimą. AROMAS del Campo dizainerius įkvėpti kurti gali bet kas – mėnulis, paprastas metalinis stovelis, piltuvėlis, pramoniniai šviestuvai, čiaupas, grotelės, kubai, vazos ar bet kokie kiti elementai, randami tiek gamtoje, tiek kasdienėje buityje.

Šis gamintojas įrodė, kad mediena gali derėti su plastmase, geležis – su minkštais sofų gobeleną primenančiais audiniais, o marmuras – su metalu. AROMAS del Campo šviestuvai tobulai prisitaiko prie namų interjero: šis išradingas kūrėjas gamina tiek grakščius, vizualiai lengvus šviestuvus, tiek solidžias masyvesnes stalines lempas. Tačiau visus gaminius vienija subtilumas ir inovatyvumas. AROMAS del Campo kūriniai tinka tiek klasikiniame, tiek moderniame, tiek skandinaviško ar retro stilių interjere.

Left Menu Icon
GAMINTOJAI | PRODUKTAI
Right Menu Icon