Loading...
//ALTACOM Italia – Stalai, Kėdės
ALTACOM Italia – Stalai, Kėdės

Stalai ir kėdės svetainei bei valgomajam

Didžiąją Italijos kompanijos ALTACOM Italia asortimento dalį sudaro valgomojo baldai – keičiamo ilgio stalai, stalai-konsolės ir transformuojami daugiafunkciai stalai. Produktų gamą papildo ir valgomojo kėdės, o taip pat keičiamo aukščio staliukai bei baro kėdės. Veiklą pradėjusi devintajame praėjusio amžiaus dešimtmetyje kaip nedidelis šeimos verslas, orientuotas į erdvę taupančių baldų dizaino sprendimus, šiuo metu kompanija yra tapusi viena iš savo srities lyderių, garsėjanti plačia transformuojamų stalų gama.

ALTACOM baldai parodoje “Salone Del Mobile 2017”

KATALOGAS
Gaukite visą vaizdinę ir techninę informaciją apie Jus dominančius baldus

ALTACOM Italia yra gamintojas, turintis aukšto technologinio lygio metalo komponentų gamybos liniją – būtent tai yra viena iš pagrindinių kompanijos stiprybių. Gerai aprūpinta ir pajėgi baldų gamybos bazė leidžia nuolat atnaujinti ir tobulinti savo išskleidžiamų ir transformuojamų stalų bei kitų produktų asortimentą, greitai ir tiksliai atlikti sudėtingas baldų dizaino ir inžinerines užduotis.

Moksliniai tyrimai, naujovių troškimas ir bendrovėje įdiegta „intelektualios kokybės“ samprata leido pasiekti labai gerą produktų kainos ir kokybės santykį – būtent tai yra vienas iš esminių šio baldų gamintojo sėkmės faktorių. Pajėgi gamyba kartu su plataus masto tarptautinės prekybos patirtimi, sukaupta per kelis veiklos dešimtmečius, padeda užtikrinti sklandų užsakymų vykdymą ir aukščiausią gaminamų baldų kokybę.

Multifunkcinis stalas TAVOLETTO
Prailginamas stalas VUELTA
Išskleidžiamas stalas-konsolė TREK

Valgomojo stalai, kurie keičia dydį ir paskirtį

Kompanija savo klientams tiek tiesiogiai – įsigijus baldus, tiek ir netiesiogiai – vartant įmonės gaminių katalogus – sufleruoja, kaip kuo geriau išnaudoti valgomojo erdvę, kad jame tilptų tiek šeimos nariai, tiek ir gausus svečių būrys, kaip valgomąjį paversti jaukiausia ir tuo pačiu moderniausia, funkcionaliausia erdve namuose.

Transformuojamas stalas ARES MEGA
Prailginamas stalas TEOREMA
Keičiamo aukščio / ilgio stalas COMPACT
Stalai, kėdės svetainei bei valgomajam

Produktų personalizavimas – pritaikymas individualiems užsakovams – yra ALTACOM Italia kasdienybė. Panaudojant kompanijos kurtus standartinius baldų konstrukcinius komponentus kartu su užsakovo pasirinktomis medienos, metalo, akmens, stiklo, keramikos, betono ir kitų medžiagų detalėmis, sukuriami individualaus dizaino stalai ir kiti valgomojo baldai.

Left Menu Icon
GAMINTOJAI | PRODUKTAI
Right Menu Icon