/Atstovaujami gamintojai
Atstovaujami gamintojai

BALDAI IR NAMŲ INTERJERO DETALĖS

Stilingi, jaukūs, funkcionalūs namai – daugelio svajonė ir siekiamybė. Iš plataus atstovaujamų gamintojų produktų spektro padėsime išsirinkti tinkamiausius baldus Jūsų namams: universalius, lengvai transformuojamus, pakeičiančius kelis skirtingus baldus. Atrinkome garsius baldų ir interjero detalių, apdailos elementų gamintojus, kurie pateikia unikalių bei autentiškų namų apstatymo ir įrengimo pasiūlymų.

FELIS – Miegamojo lovos, Sofos, Foteliai

FELIS – italų gamintojas, kuriantis išskirtinio dizaino ir itin aukštos kokybės miegamojo lovas, sofas, sofas-lovas ir fotelius svetainei, minkštus pufus ir aksesuarus minkštiesiems baldams. Dėmesį prikausto puikus FELIS minkštų baldų dizainas, patvarios medžiagos ir inovatyvūs sprendimai. Kompanija daug dėmesio skiria kokybei bei stebina itin plačiu minkštųjų baldų asortimentu bei jų modifikavimo pagal individualius poreikius galimybėmis.

DAUGIAU

OZZIO Italia – Stalai, Kėdės, Krėslai, Indaujos

OZZIO Italia jau daugiau nei pusę šimtmečio projektuoja ir gamina originalaus dizaiono kietuosius svetainės bei valgomojo baldus. Kompanija gali didžiuotis transformuojamais, išskleidžiamais stalais, pelniusiais ne vieną prestižinį apdovanojimą už inovatyvų baldų dizainą ir inžinerines naujoves. OZZIO Italia kuria savitą gyvenimo stilių, kurio koncepcija paremta funkcionaliais ir logiškais interjero dizaino sprendimais.

DAUGIAU

CLEI – Transformuojami daugiafunkciai baldai

Garsus italų baldų gamintojas CLEI nuo pat įsikūrimo 1962-aisiais daugiausia dėmesio skyrė dizaino inovacijoms. CLEI transformuojamų modulinių baldų sistemų kūryba ir gamyba orientuota dviem kryptimis: kompanija projektuoja universalias baldų sistemas gyvenamosioms erdvėms ir daugiafunkcines baldų sistemas jaunimui. Kuriant baldus pasitelkiamos aukštosios technologijos, apimančios mokslinius tyrimus, dizainerių kūrybiškumą ir inovatyvius inžinerinius sprendimus.

DAUGIAU

NUOLAT ATNAUJINAMOS BALDŲ KOLEKCIJOS

Kiekvienas baldas ir interjero elementas yra gaminamas turint aiškią idėją – patenkinti šiuolaikiško žmogaus poreikius ir norus. Mūsų atstovaujamų gamintojų kolekcijos – universalios, tinkančios gyvenantiems butuose ir namuose, taupantiems namų plotą ar svarstantiems, kuo užpildyti dideles erdves, kūrybingiems viengungiams ir gausioms šeimoms. Gamintojai per kelis veiklos dešimtmečius kruopščiu darbu rado raktą į žmonių širdis – tai pagrindinė jų sėkmės paslaptis.

ALTACOM Italia – Valgomojo stalai, Kėdės

ALTACOM – baldų gamintojas iš Italijos, kuris savo išrankiesiems klientams padeda kuo geriau užpildyti valgomojo erdvę ir pateikia originalių dizaino idėjų. Kurdamas baldus, ALTACOM pasitelkia ir klasikines, ir netradicines medžiagas – medieną, metalą, akmenį, betoną bei plastiką – iš jų pagamindamas keičiamo ilgio transformuojamus stalus, stalus-konsoles, kėdes ir kitus netipinio, pagal kliento pageidavimus individualizuojamo dizaino kietuosius baldus.

DAUGIAU

AROMAS del Campo – Interjero šviestuvai

Ispanų kompanija AROMAS del Campo gamina įkvepiančio ir drąsaus dizaino šviestuvus. Veiklą pradėjusi nuo lempučių, užpildytų džiovintomis gėlėmis, AROMAS išaugo į stabiliai veikiantį koncerną, kuriantį ir gaminantį daugybę skirtingo stiliaus interjero šviestuvų modelių. AROMAS kuria išskirtines, netikėtais dizaino sprendimais praturtintas stalines lempas, sieninius ir pastatomus šviestuvus, lubų ir pakabinamus šviestuvus.

DAUGIAU

VENEKS – Vidaus durys, Interjero apdaila

VENEKS siejama su vidaus durų ir interjero apdailos detalių kūrybos bei gamybos lankstumu, naujovėmis, originalumu. Ši kompanija apsiima įgyvendinti sudėtingiausius interjero sprendimus ir išrankiausiems klientams siūlo individualiai sukurto dizaino vidaus duris, apdailos skydus durims, sienoms ir luboms, durų apvadus, grindjuostes. VENEKS sėkmės paslaptis – lankstus ir netradicinis požiūris tradicinėje gamybos sferoje.

DAUGIAU
Left Menu Icon
GAMINTOJAI | PRODUKTAI
Right Menu Icon